Київська обласна адміністрація виділила ще 21 700 000 гривень для відновлення Ірпеня
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Київська обласна військова адміністрація виділила ще 21 700 000 гривень для відновлення Ірпеня. Про це учора повідомили на засіданні виконавчого комітету Ірпінської міської ради.
Гроші підуть на виготовлення проєктно-кошторисної документації та на реконструкцію електромереж.
Також понад 1 700 000 гривень субвенції надали з області на закупівлю мультимедійного обладнання в ірпінські школи для запровадження НУШу.