Залишився один день: киян закликають встигнути подати показання лічильників

ЖКГ 09:18, 31.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

Наразі у столиці триває передача показань квартирних лічильників. Важливо встигнути передати дані до кінця місяця.

Про це повідомляє «Київтеплоенерго».

Зробити це жителі столиці можуть дистанційно наступними способами:

• особистий кабінет на сайті Центру комунального сервісу;

• особистий кабінет на сайті Київтеплоенерго;

• мобільний додаток «Комуналка» (завантажити можна у App store чи Google Play).

Також альтернативним способом передачі показань є:

• телефон Call-центру: (044) 247-40-40;

• безкоштовна телефонна лінія: 0 800 404 407 (з моб.);

• додаткові стаціонарні телефонні номери сервісних центрів: (044) 354-86-26; (044) 354-81-12; (044) 354-81-25; (044)354-81-28; (044)354-86-41; (044)354-81-15; (044)354-86-21; (044)354-86-24; (044)354-86-29; (044)354-86-06;

• скриньки для передачі показань за адресами сервісних центрів ЦКС;

• передача показань при оплаті за послуги у банківських та фінансових установах.

Нагадаємо, прийом показань розпочинається з 5-го числа та триває протягом місяця.

Нагору