Біля станції метро «Бориспільська» у Києві висадили черемху

Благоустрій 12:08, 31.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

18 дерев черемхи Віргінської вже наступного року квітуватимуть на проспекті Миколи Бажана.

Спільними зусиллями КП УЗН Дарницького району, компанії BDO Ukraine та ГО «Мільйон дерев» висадили на просп. Миколи Бажана (біля станції метро «Бориспільська») 18 дерев черемхи Віргінської. Про це повідомили у Дарницькій РДА.

«Проспект Миколи Бажана має велике навантаження автотранспорту, що є основним джерелом забруднення повітря. Збільшуємо кількість зелених насаджень в районі, аби зменшити вплив шкідливих викидів на довкілля», — зазначили в районній адміністрації.

Черемха Віргінська швидко виростає та має красиве цвітіння. Навесні крона зелена, влітку пурпурово-червона. У травні деревце нагадує хмару з чудовим ароматом — все завдяки тисячам квіточок.

Всіх небайдужих запрошують долучитись до акції з висадження нта зробити свій внесок у формуванні позитивної екосвідомості.

Нагору