Двох «ворожок», які промишляли на столичній парковці, засудили до 7 років ув’язнення
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві засудили двох жінок, які, видаючи себе за ворожок, обікрали чоловіка на парковці одного з гіпермаркетів міста.
Як було встановлено, у Святошинському районі дві жительки Київської області побачили на паркувальному майданчику чоловіка, який сидів у автівці. Розподіливши ролі, вони підійшли до водія, та представившись ворожками, запропонували здійснити «пророцтво» щодо його життя.
Поки одна із «відьом» відволікала «жертву», інша вихопила з його рук тисячу гривень, після чого жінки втекли.
Зловмисниць оперативно встановили та затримали. Як виявилось, одна з них неодноразово була судима за майнові злочини.