Тарифи для киян цього року підвищувати не будуть

ЖКГ 12:04, 21.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

При цьому борг за опалення становить понад 6 млрд грн.

Віталій Кличко, міський голова міста Київ, запевнив мешканців столиці, що тариф на опалення в цьому сезоні не підвищуватимуть.

Про це він повідомив під час ефіру телеканалу “Київ”. Очільник міста заявив, що тариф не підвищуватимуть з огляду на складну ситуацію в країні.

Але я хочу звернутися до мешканців міста – ще існує велика заборгованість за тепло. Це понад 6 млрд грн. І сплата за послуги – це ваша підтримка життєдіяльності нашого міста, – сказав Кличко.

Нагору