У парку на Солом’янці висадили багаторічні рослини
Поділитися в
Копіювати посилання
Місто вже декілька років підтримує тенденцію озеленення багаторічними квітами та кущами.
У парку «Орлятко» висадили декоративні злаки та багаторічні квіткові рослини разом з декоративними чагарниками та деревними рослинами, які додають краси та гармонії до паркового простору.

Парк у спеціальних композиціях поповнили туя, ялівець, гортензія, ехінацея, кореопсис, перстач і витончені злаки.
У місті вже висадили майже 47 000 кущів, багато будуть висаджувати у жовтні — листопаді.
Живоплоти мають величезну кількість переваг, адже працюють як очищувачі повітря — затримують основну кількість твердих частинок — пил, зменшують шум, створюють затишок.