Рятувальники зі спецтехнікою зняли з даху у Києві двох підлітків
Поділитися в
Копіювати посилання
У ДСНС Києва отримали повідомлення про те, що двоє підлітків залізли на дах і не можуть спуститись.
На місце було виїхав загін рятувальників.
Фахівці встановили, що на даху 5 поверху знаходяться двоє неповнолітніх.
Підлітків спускали з установкою колінчастого підіймача та передали працівникам поліції. Ніхто не постраждав.
У поліції звертаються до батьків із закликом уважно стежити за своїми дітьми та наголошувати їм на небезпеках пов’язаних з необачними забавками.
У Києві останніми тижнями сталось три інциденти із загибеллю підлітків, які падали чи стрибали з багатоповерхівок.