Рятувальники зі спецтехнікою зняли з даху у Києві двох підлітків

ДСНС 09:23, 16.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

У ДСНС Києва отримали повідомлення про те, що двоє підлітків залізли на дах і не можуть спуститись.

На місце було виїхав загін рятувальників.

Фахівці встановили, що на даху 5 поверху знаходяться двоє неповнолітніх.

Підлітків спускали з установкою колінчастого підіймача та передали працівникам поліції. Ніхто не постраждав.

У поліції звертаються до батьків із закликом уважно стежити за своїми дітьми та наголошувати їм на небезпеках пов’язаних з необачними забавками.

У Києві останніми тижнями сталось три інциденти із загибеллю підлітків, які падали чи стрибали з багатоповерхівок.

Нагору