Четверо рятувальників шукали заблукалого на Говерлі туриста з Києва
ДСНС 09:22, 16.10.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У неділю, 15 жовтня, під час спуску з Говерли заблукав 24-річний турист з Києва. Йому допомогли гірські рятувальники.
Про це повідомили у ГУ ДСНС області.
Повідомлення про допомогу рятувальники отримали о 18:25. Киянин під час спуску з Говерли поблизу «червоного маршруту» втратив орієнтир та заблукав. Тому йому потрібна допомога.
Йому на допомогу вирушили 4 гірських рятувальників з поста «Заросляк» у складі. Заблукалого чоловіка знайшли та доправили до “Заросляка”, де він залишився на ночівлю.