На Київщині змагалися джипери, аби зібрати кошти для підрозділів ППО столиці

 Поділитися

Поділитися в

Бородянська районна державна адміністрація організувала благодійний заїзд на позашляховиках, спрямований на збір коштів для мобільних вогневих груп протиповітряної оборони Сухопутних військ ЗС України, що захищають небо над Києвом. Участь у заході взяли 10 автомобільних ралійних екіпажів з-поміж волонтерів з різних міст України.

— Мета цих змагань — зібрати кошти на потреби ППО Києва. Джипери-учасники, серед яких волонтери й бізнесмени, також мали змогу випробувати свої водійські навички й подивитися, як поводяться їхні автомобілі в нестандартних умовах. Кожен учасник зробив благодійний внесок, який пішов на потреби захисників українського неба, — повідомив організатор та голова ГО «Центр реабілітації українців» Ігор Боровий.

Ралі відбулося на кількох тріальних ділянках: пересічена місцевість, подолання спусків, підйомів, косогорів та ям.

 

— Передусім усі зібрані кошти підуть на допомогу хлопцям із ЗСУ, а саме на автівки, бо це дуже витратний матеріал. Багато машин побитих і посічених, але ми намагаємося їх відновлювати. Ремонтуємо та повертаємо у стрій, — розповів волонтер та учасник заїзду Роман Пелішенко. — Щодо змагань, то ми доволі таки молоді учасники. Беремо участь у таких заходах близько півтора року. Екіпаж машини складається зі штурмана та водія. Найбільш цікавою ділянкою для мене сьогодні була «сліпа зона», коли водієві зав’язують очі, а штурман іде поруч із машиною та вказує шлях голосовими командами.

Прикривали захід мобільні вогневі групи ППО Сухопутних військ ЗС України, які є складовою повітряної оборони столиці та області. Перебуваючи цілодобово на чергуванні, вони за тривогою виїжджають на бойові завдання.

Нагору