До комунальної власності Києва повернуто нежитлове приміщення

Прокуратура 17:03, 13.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

Зусиллями прокурорів Дарницької окружної прокуратури міста Києва поновлено право власності територіальної громади міста Києва на нежиле приміщення вартістю понад 7,4 млн. гривень по вул. Харківське шосе у м. Києві.

Про це порталу zagorodna повідомили у прес-службі Київської міської прокуратури.

Прокурори встановили, що комунальна нежитлова будівля площею 75,10 кв.м зареєстрована за фізичною особою без волевиявлення територіальної громади та правовстановлюючих документів, при чому змінено її адресу та площу.

Захищаючи інтереси киян, окружна прокуратура звернулась до суду з позовом про витребування об’єкту від незаконного власника та скасування рішення про державну реєстрацію права власності, який судами двох інстанцій задоволено повністю.

Наразі дане судове рішення виконано.

Нагору