У Києві створили новий мурал, присвячений проблемі домашнього насильства

Архітектура 21:01, 10.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Святошинському районі Києва з’явився новий мурал, який присвятили проблемі домашнього насильства. 

Про це повідомили представники Управління туризму та промоцій КМДА у Facebook.

Стінопис створила фотохудожниця Євгенія Фуллен, яка стала відома після того, як намагалась зробити стінопис на стіні історичного будинку в центрі столиці. Тоді її зупинили місцеві жителі.

У Святошинському районі Києва з'явився новий мурал, який присвятили проблемі домашнього насильства. 

Фото: Управління туризму та промоцій КМДА

На муралі зобразили жінку, яка за задумом авторки, звільнилася від домашнього тирана.

“Рішення жінки піти від насильника ототожнюється з перемогою королеви на шаховому полі”, — йдеться у дописі.

Стінопис можна побачити на фасаді будинку Управління Святошинської РДА, який розташований на вулиці Якуба Коласа, 6А

Нагору