У Києві почали включати опалення
Поділитися в
Копіювати посилання
До теплопостачання почали підключати об’єкти соціальної інфраструктури.
Столиця вже почала підключати до теплопостачання об’єкти соціальної інфраструктури – лікарні, школи, дитсадки – за заявками їхніх керівників.
Джерело: мер Києва Віталій Кличко
Цитата Віталія Кличка у Telegram: “Щодо комунальної сфери, житлових будинків – ми орієнтуємося на погоду, щоб раціонально витрачати тепло. Коли три доби середньодобова температура опускатиметься нижче +8 градусів із подальшим прогнозом на похолодання, почнемо підключати і комунальні будівлі. Тоді ж – за їхніми заявками – і будинки ОСББ, ЖБК, відомчі”.