Тримали для забави: зоозахисники рятують єнота та чорно-буру лисицю, яких утримували в квартирах
Поділитися в
Копіювати посилання
Власники віддали тварин за власним бажанням, адже не могли утримувати як слід.
До Центру порятунку тварин привіз волонтер та очільник притулку «Едуардів ковчег» Едуард Глеба. Тварини потрапили до нього у поганому стані. Однак, єноту вже знайшли новий дім у Луцькому зоопарку, де йому нададуть усі необхідні умови та кваліфікований нагляд.
А схудла та знесилена чорно-бура лисиця потребує лікування та залишиться у Центрі на реабілітацію.
Зоозахисники наголошують – єноти та лисиці – це дикі тварини.Люди заводять їх у квартирі не думаючи про наслідки та шкоду тварині. А коли виявляється, що тварини можуть зруйнувати майно чи повести себе непередбачувано, ще й хворіють від утримання в неволі, то стають непотрібні.