ТОВ «ЕНЕРА СУМИ» пропонує зручний додатковий спосіб оплати за електроенергію – АВТОПЛАТІЖ
Поділитися в
Копіювати посилання
Станом на вересень місяць таку послугу підключили вже 208 споживачів електричної енергії.
Автоплатіж не є ризикованою процедурою для наших клієнтів, а лише навпаки – значно економить час. Підключаєте і більше не переймаєтеся, чи вчасно розрахувалися за спожиту електроенергію.
Для того, щоб активувати функцію необхідно:
увійти у свій обліковий запис у “E-Svitlo”;
відкрити сторінку “Сплатити”;
натиснути кнопку “Підключити автоплатіж”;
надати згоду на обробку персональних даних;
перейти до оплати;
одноразово заповнити реквізити банківської картки;
здійснити платіж у розмірі 1 грн, призначення: оплата за електричну енергію (автоматичне списання коштів);
у разі необхідності відправити квитанцію на e-mail.