Київенерго відремонтувало «стомлену» 50-річну тепломережу на Курневці

ЖКГ 16:09, 3.10.2023
 Поділитися

Поділитися в

На Куренівці відремонтували магістральну тепломережу, яка обслуговує майже 70 житлових будинків.

Попри теплу погоду в перші осінні тижні, у Київтеплоенерго поспішають відремонтувати максимум аварійних мереж до початку опалювального сезону.

Навести лад у трубах, що постачають гарячу воду та теплоносій у районах масової забудови, де комунікації прокладались 40, а то й 50 років тому, де постійні аварії — стало пріорітетом весною та влітку 2023 року для тепловиків.

Аварійну трубу замінили на нову.

У КП «Київтеплоенерго» розповіли про те, що виконали ремонт пошкодженого трубопроводу на ділянці магістральної тепломережі діаметром 500 мм на вулиці Скляренка.

Від стабільної роботи цієї мережі залежить теплопостачання цілого мікрорайону. Трубопровід введений в експлуатацію у 1974 році та за майже пів століття роботи вичерпав свій ресурс. Останнім часом тут щороку ставалось близько десяти пошкоджень.

Зварювальні роботи на трубопроводі на Куренівці.

Про складнощі роботи на цій ділянці ремонтники розповіли так:

«Між двома теплокамерами замість пошкодженої змонтували нову сталеву трубу та виконали її гідро- та теплоізоляцію».

Тепер, коли все готове, у Київтеплоенерго запевнили, що завдяки ремонту трубопроводу підвищиться надійність теплопостачання для 132 будівель: 69 житлових будинків, 5 медичних закладів, 6 дитячих садочків, 3 шкіл та 49 відомств.

Нагору