Три автівки загорілися у Києві від палаючого сміття
ДСНС 11:04, 2.10.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Деснянському районі Києва внаслідок пожежі згоріли три автомобілі.
Про це повідомляє столичне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій.
Загорання сталося на вулиці Магнітогорській, 1Е.
Вогнеборці, які прибули за викликом, встановили, що на відкритій території спалахнуло сміття з розповсюдженням полум’я на автівки.
Площа займання склала 50 кв. метрів.
Майже година знадобилася рятувальникам, щоб приборкати полум’я.
На щастя, обійшлося без жертв.
Причину пожежі наразі встановлюють правоохоронці.