Поїхав купатися та не повернувся: під Києвом потонув чоловік
ДСНС 10:01, 2.10.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Вишгородському районі у водоймі знайшли тіло чоловіка.
Про це повідомляє управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Київській області.
До рятувальників надійшло повідомлення про те, що житель села Воропаїв 29 вересня поїхав на велосипеді купатися на старе русло Десни та не повернувся.
На пошуки зниклого вирушили бійці ДСНС з Вишгорода.
Тіло чоловіка знайшли у водоймі. За допомогою водолазного спорядження його дістали та передали правоохоронцям для з’ясування всіх обставин події.