Зберігав ймовірні наркотики у поштовій коробці: патрульні затримали порушника + ФОТО

Кримінал 11:17, 29.09.2023
 Поділитися

Поділитися в

Напередодні на проспекті Степана Бандери, поліцейські звернули увагу на підозрілого чоловіка з коробкою та зупинили його.

Під час спілкування з інспекторами громадянин помітно нервував та намагався викинути пакунок.

Охоронці порядку провели йому поверхневу перевірку та виявили в коробці 2 зіп-пакети з речовиною жовтого кольору, ймовірно, наркотичної дії. Походження посилки чоловік пояснити не зміг.

Надалі патрульні затримали лиходія та викликали на місце слідчо-оперативну групу Оболонського управління поліції для вилучення заборонених речовин та надання правової кваліфікації діям останнього.

Нагору