У Києві чоловік стріляв із арбалета на дитячому майданчику
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Напередодні близько 22-ої години у Києві інспектори отримали виклик про стрільбу на вулицю Академіка Доброхотова. Заявниця розповіла, що побачила громадянина, який на дитячому майданчику встановив мішень та стріляв по ній.
Про це повідомили в патрульній поліції Києва.
Охоронці порядку за лічені хвилини прибули на місце події, де виявили схожого за описом чоловіка.
Поліцейські затримали громадянина. Останній перебував із ознаками алкогольного сп’яніння та не міг пояснити патрульним свій вчинок.
Надалі інспектори викликали на місце слідчо-оперативну групу Святошинського району для подальшого з’ясування всіх обставин події.