На Київщині відбулися знеструмлення через удари росії по енергооб’єктах

Війна, ЖКГ 12:58, 21.09.2023
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 21 вересня, росія завдала ударів по енергетичних об’єктах після 6-місячної перерви, через що є пошкодження у західному та центральному регіонах.

Про це повідомляє Укренерго.

Через наслідки ворожої атаки відбулися часткові знеструмлення у Київській, Рівненській, Житомирській, Дніпропетровській та Харківській областях. Зауважується, що аварійно-відновлювальні роботи почались одразу після відбою тривоги.

Також в Укренерго наголосили:

Зараз зарано робити висновки щодо початку нової терористичної кампанії проти цивільної інфраструктури. Будь ласка, користуйтесь перевіреними джерелами інформації.

Нагору