Попри ракетний удар: енергетики повернули електроенергію одному зі столичних районів

Війна, ЖКГ 08:49, 21.09.2023
 Поділитися

Поділитися в

Окупанти вкотре атакували Київ, після чого у великому районі зникло світло.

Фахівці енергетичної компанії ДТЕК уже під’єднали електроенергію жителям Святошинського району Києва. Про це 21 вересня повідомила пресслужба підприємства.

Попри ракетний удар по Києву, наслідки після влучень по енергетичній інфраструктурі вдалося подолати доволі швидко.

Обстріли позбавили частину столичних будинків світла, але енергетикам знадобилася лише година на виправлення ситуації. “Менш ніж за годину ми повернули світло 3152 родинам у Святошинському районі”, – выдзначили в ДТЕК.

У ДТЕК відзначили роботу протиповітряної оборони та нагадали про роботу заради перемоги України.

Нагору