У Дарницькому районі відкрили ще 2 Класи безпеки + ФОТО
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Рятувальники та поліцейські провели для дітей перший урок з основ безпеки життєдіяльності у новостворених класах.
Обрані кабінети розділено на тематичні безпекові зони зі всіма необхідними матеріалами та макетами, аби діти черпали нові знання цікаво та пізнавально.
Діти залишись у захваті від зустрічі з працівниками оперативних служб та повідомили, що з радістю чекатимуть нових уроків у Класах безпеки.
Зазначимо, що у Дарницькому районі столиці вже відкрито таких 6 класів, а загалом у м. Києві – 63 таких простори.
