Під Києвом планують відкрити великий технічний музей
Поділитися в
Копіювати посилання
В 2026 році під Києвом планується відкриття технічного музею 20-го сторіччя. Його будівництво вже розпочалося.
Як поділився Андрій Ахтирський, «у моєму дитинстві в мене не було навіть мопеда, тому я дуже заздрив іншим хлопцям. Зараз, коли я вже 10 років колекціоную, приємно усвідомлювати що захват від автівок передався і дітям. Є на кого залишити сімейну справу».
Саме тому він хоче побудувати музей 20 століття, де будуть представлені не лише автівки, а й працюватимуть інсталяційні зони. Його відкриття планую на 2026 рік.
Вже сьогодні розпочато будівництво декількох корпусів майбутнього музею. Відомо, що розміщуватись він буде під Києвом на території Золочівської сільради.