У Києві демонтували радянську зірку з обеліска на честь міста-героя Києва

Архітектура 11:09, 17.09.2023
 Поділитися

Поділитися в

У столиці завершився демонтаж елементів із радянського обеліска на честь міста-героя Києва, що розташований на Галицькій площі (колишня площа Перемоги). Про це написала заступниця голови КМДА Ганна Старостенко у Facebook 15 вересня.

“Декомунізація в дії: працівники Департаменту територіального контролю завершують роботи з демонтажу елементів з обеліска на Галицькій площі. Далі буде!” – написала вона.

Роботи з демонтажу виконує Департамент територіального контролю міста Києва. Як зазначили у Департаменті, прибрали зірки на бічних сторонах обеліска та анотаційну дошку російською мовою. Також планують змінити напис “1941” на “1939” – рік, коли почалася Друга світова війна.

Нагору