Патрульні допомогли жінці, якій раптово стало зле

Поліція 09:50, 15.09.2023
 Поділитися

Поділитися в

Подія сталася напередодні у Подільському районі. Під час патрулювання інспектори помітили на зупинці громадського транспорту скупчення людей навколо жінки, яка лежала на землі у безпорадному стані.

Охоронці порядку Вадим Дженжера та Галина Новиченко негайно зупинилися та кинулися на допомогу. Поліцейські з’ясували, що громадянка раптово знепритомніла та вдарилася головою.

Патрульні наклали жінці холодний компрес, дали попити води та викликали медиків, які надалі ушпиталили її.

 

Нагору