Киян кличуть подивитись на нову клумбу зі злаками
Поділитися в
Копіювати посилання
Столичні озеленювачі запрошують киян та гостей столиці завітати до Куренівського парку, де облаштували новий квітник. Свою роботу вони називають не інакше, як шедевр природи.
У квітнику поєднані декоративні злаки з багаторічними рослинами, а саме: пеннісетум лисохвостий, міскантус китайськи, перовскія лебедолиста, очиток(седум) ‘Matrona’.
Пеннісетум лисохвостий утворює високі пурпурні волоті, які нагадують лисячі хвости.
Міскантус китайський має яскраво-зелене листя і золоті волоті.
Перовскія лебедолиста утворює щільні кущики з сріблястим листям.
Очиток ‘Matrona’ має товсті мясисті листя і рожеві квіти.
Всі ці рослини добре поєднуються між собою і створюють єдину гармонійну композицію. Квітник ніби оживає на ваших очах, коли вітер колише стебла злаків.
