У Києві та області енергетики переведені у посилений режим
ЖКГ 08:40, 14.09.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Складні погодні умови можуть призвести до падіння дерев та обриву проводів
У Києві та області енергетики ДТЕК переведені у посилений режим.
За даними синоптиків завтра у Києві та на Київщині вируватиме гроза. Через це енергетики компанії будуть працювати у посиленому режимі, щоб у разі аварій якомога швидше ліквідовувати їх.
“Складні погодні умови можуть призвести до падіння дерев та обриву проводів. Не нехтуйте правилами безпеки та не наближайтесь до ліній електропередачі”, – повідомили у Telegram-каналі компанії.