У Києві запрацював Музей лісу
Поділитися в
Копіювати посилання
У приміщенні найстарішого лісництва Києва запрацював Музей лісу.
Про це йдеться на офіційній сторінці КО “Київзеленбуд” у Facebook.
Так, директор Дарницького лісопаркового господарства Михайло Явний розповідає, що ідея створити музей виникла після того, як розбираючи стару будівлю лісової застави, знайшли документи кінця ХІХ – початку ХХ століття. Поступово лісівники поповнили колекцію старовинними речами, фотографіями, схемкартами, таксаційними описами, засобами зв’язку, приладами та інструментами, з якими працювали лісівники у різні часи. Є тут навіть мотоцикл, який у 1960-х роках був службовим транспортом працівників лісу.





Садиба, в якій облаштували Музей лісу також має вже більш ніж столітню історію. Як зазначають місцеві лісівники, ця будівля у Броварському лісництві була зведена у 1903 році.






Відвідати музей можна безкоштовно щосереди, попередньо записавшись за номером (044) 592-10-69.