У столичній бібліотеці відкривають «Майстерню звуку»

Культура 15:08, 13.09.2023
 Поділитися

Поділитися в

Для киян готують цикл концертів, лекцій, майстерень, присвячених електроакустичній музиці, її практиці, теорії і історії.

13 вересня у Публічній бібліотеці імені Лесі Українки відбудеться перша зустріч у межах проєкту «Майстерня звуку» — «Електроакустична лабораторія, київський контекст». Поговорять про становлення української електроакустичної музики, її
важливі постаті та події.

Модератор зустрічі — композиторка Алла Загайкевич, авторка музикознавчих статей, володарка багатьох ґрантів і нагород. Поєднує роботу в академічних концертних жанрах (симфонічна, камерна, електроакустична музика, камерна опера, опера «Вишиванний») та в сучасних мультидисциплінарних проектах (аудіо-візуальні інсталяції, перформанси, музика до кінофільмів і театральних вистав).

«За допомогою музики ми можемо висловити тендітні й швидкоплинні речі, що належать до внутрішнього світу людини, які, можливо, й зовсім неможливо виразити, — зазначає Алла Загайкевич. — Музика сама і є змістом, тому її мова — універсальна. Про це та трохи інше — почуємо на електроакустичних концертах музикантів».

Цей захід ми проводимо спільно з Асоціацією електроакустичної музики України при Спілці композиторів України.

Коли: 13 вересня о 18:00
Де: Відділ мистецтв Публічної бібліотеки ім. Лесі Українки, вул. Велика Житомирська, 4
Вхід вільний

Нагору