Патрульні допомогли лосю, якого збило авто + ФОТО
Поділитися в
Копіювати посилання
Напередодні вночі охоронці порядку отримали виклик про автопригоду у Святошинському районі. Прибувши на місце події, інспектори виявили пошкоджений автомобіль Volkswagen та 46-річного водія.
Чоловік повідомив, що під колеса його транспортного засобу раптово вибіг лось й відбулося зіткнення.

Обстеживши прилеглу територію, неподалік від місця аварії, у лісосмузі, поліцейські помітили тварину, яка лежала на землі.
Патрульні викликали на місце події працівників команди порятунку тварин, які забрали травмованого лося до спеціалізованого закладу.
Ми сподіваємося на скоріше одужання тварини та якнайшвидше її повернення додому — у ліс.
Друзі, не залишайтеся осторонь, будьте чуйними та допомагайте братам нашим меншим!