На Київщині через атаку дронів 200 споживачів – без газу

Війна, ЖКГ, Послуги 15:20, 11.09.2023
 Поділитися

Поділитися в

У вихідні через атаку дронами у Київській області був пошкоджений газорегулювальний пункт, 200 споживачів залишилися без газу.

Про це повідомляє Міністерство енергетики.

“У Київській області внаслідок атаки дронами пошкоджено газорегулювальний пункт, через що від газопостачання відключені близько 200 споживачів – це мешканці багатоквартирних будинків в одному з населених пунктів. Ремонтні роботи тривають”, – йдеться у повідомленні.

Через бойові дії залишається знеструмленою частина споживачів у Донецькій, Запорізькій, Херсонській, Сумській, Чернігівській областях. Водночас, на Харківщині енергетики заживили близько 100 споживачів. Зокрема, підключили до мережі українців, які чекали світла з початку повномасштабного вторгнення.

Нагору