На Київщині через атаку дронів 200 споживачів – без газу
Поділитися в
Копіювати посилання
Про це повідомляє Міністерство енергетики.
“У Київській області внаслідок атаки дронами пошкоджено газорегулювальний пункт, через що від газопостачання відключені близько 200 споживачів – це мешканці багатоквартирних будинків в одному з населених пунктів. Ремонтні роботи тривають”, – йдеться у повідомленні.
Через бойові дії залишається знеструмленою частина споживачів у Донецькій, Запорізькій, Херсонській, Сумській, Чернігівській областях. Водночас, на Харківщині енергетики заживили близько 100 споживачів. Зокрема, підключили до мережі українців, які чекали світла з початку повномасштабного вторгнення.