Не зволікайте: «Київводоканал» розпочав прийом показників лічильників

ЖКГ 16:01, 11.09.2023
 Поділитися

Поділитися в

Жителі столиці з 10 вересня вже можуть вносити показання лічильників холодної та гарячої води.

Про це повідомляє «Київводоканал».

Зазначимо, надавати показання засобів обліку можна до останнього числа місяця будь-яким зручним способом:

  • На сайті, натиснувши кнопку «передати показники».
  • Через «Особистий кабінет» Київводоканалу.
  • За допомогою мобільних додатків «Viber»  та «Telegram».
  • За телефоном контакт-центру Київводоканалу (044) 202-02-02 або КК «ЦКС» 247-40-40, 0-800-404-407.
  • Через сервіс Portmone.com у розділі «передача показників».
  • Записати показання у відповідній графі платіжного повідомлення при оплаті у банківських установах.

Читайте також: Киянам повідомили, як дізнатися термін наступної повірки лічильників

Нагадаємо, для коректних нарахувань необхідно регулярно передавати показники лічильників холодної і гарячої води. Якщо ви поїхали з дому і певний час не користуєтесь послугами, все одно треба щомісяця передавати дані, навіть якщо вони не змінилися.

Нагору