Не зволікайте: «Київводоканал» розпочав прийом показників лічильників
ЖКГ 16:01, 11.09.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Жителі столиці з 10 вересня вже можуть вносити показання лічильників холодної та гарячої води.
Про це повідомляє «Київводоканал».
Зазначимо, надавати показання засобів обліку можна до останнього числа місяця будь-яким зручним способом:
- На сайті, натиснувши кнопку «передати показники».
- Через «Особистий кабінет» Київводоканалу.
- За допомогою мобільних додатків «Viber» та «Telegram».
- За телефоном контакт-центру Київводоканалу (044) 202-02-02 або КК «ЦКС» 247-40-40, 0-800-404-407.
- Через сервіс Portmone.com у розділі «передача показників».
- Записати показання у відповідній графі платіжного повідомлення при оплаті у банківських установах.
Читайте також: Киянам повідомили, як дізнатися термін наступної повірки лічильників
Нагадаємо, для коректних нарахувань необхідно регулярно передавати показники лічильників холодної і гарячої води. Якщо ви поїхали з дому і певний час не користуєтесь послугами, все одно треба щомісяця передавати дані, навіть якщо вони не змінилися.