У Києві керівництво ДЮСШ викрито у розтраті 1 млн грн, виділених на ремонт школи

 Поділитися

Поділитися в

У Києві правоохоронні органи повідомили про підозру в.о. директора ДЮСШ «Школа Спорту» у розтраті бюджетних коштів під час капітального ремонту приміщення школи.

Як повідомила Київська міська прокуратура, між «Школою спорту» в особі керівника та підрядною організацією у 2021 році були укладені договори щодо закупівлі робіт за державні кошти.

«Підозрюваний, достовірно знаючи, що обсяги здійснених підрядником робіт та їх вартість не відповідають зазначеним у документах, підписав акти приймання виконаних робіт», – сказано у повідомленні.

У прокуратурі додають, що сума збитків, завданих столичному бюджету, становить близько 1 млн гривень.

Наразі вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Нагору