У столиці за вчора зафіксували три температурні рекорди
Поділитися в
Копіювати посилання
У столиці в неділю, 27 серпня, зафіксували три температурні рекорди.
Про це повідомила Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського.
Ніч на неділю у столиці виявилась найтеплішою, адже температура не опустилася нижче +21,3°C. Попереднє рекордне значення 2022 року перевищено на 0,8°С, – йдеться в повідомленні.
Водночас максимальна температура повітря після полудня досягла +33,3°С і повторила попередній рекордний показник 1943 року.
Крім того, середньодобова температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень і склала +26,9°С, що перевищило попередній рекордний показник минулого року відразу на 2,3°С, а кліматичну норму – на 8,0°С.
https://pravdatutnews.com/society/2023/08/28/28695-u-stolyci-za-vchora-zafiksuvaly-try-temperaturni-rekordy