Для жителів Київщини працює «гаряча лінія»

Послуги 11:05, 24.08.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Київській обласній військовій адміністрації працює «гаряча лінія» для звернень громадян.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Жителі регіону можуть звернутися за допомогою чи консультацією щодо роботи підрозділів ОВА, реагування на надзвичайні ситуації або будь-яку подію на території Київщини.

Також на «гарячу лінію» можуть телефонувати представники бізнесу, благодійних та громадських організацій із своїми пропозиціями.

Контактний центр працює з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00, звернутися туди можна за номером: (044) 363 07 34

Нагадаємо, дзвінки з мобільних номерів здійснюються за тарифом оператора.

Нагору