У Києві невідомий при виході з автобусу вирвав у пасажира з рук смартфон та втік

Кримінал 08:04, 23.08.2023
 Поділитися

Поділитися в

У Києві на зупинці громадського транспорту невідомий при виході з автобусу вирвав у пасажира з рук смартфон та втік. Протягом доби оперативники викрили та затримали підозрюваного.

Про це  повідомили в поліції Києва.

Грабіжником виявився 32-річний місцевий житель, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння крадіжки, грабежу та зберігання наркотиків.

Слідчі Дарницького управління поліції розпочали кримінальне провадження за ч. 4 ст. 186 ККУ – грабіж, вчинений в умовах воєнного стану та за погодженням Дарницької окружної прокуратури повідомили фігуранту про підозру у вчинені злочину.

Санкція статті передбачає покарання від семи до 10 років позбавлення волі.

Нагору