Кабіну водія задерло догори: у Києві з рейок зійшов трамвай, постраждали 8 людей

ДТП 07:14, 23.08.2023
 Поділитися

Поділитися в

Під вечір 22 серпня стало відомо, що у Києві з рейок зійшов трамвай. Внаслідок цього постраждав водій, а також кілька пасажирів.

Про те, що сталося, о 18:32 повідомили у КМВА. У відомстві зазначили, що з рейок зійшов вагон трамвая у Дарницькому районі.
Сталося це на вулиці Анни Ахматової. За даними КМВА, на той момент на місці працювали аварійні служби, а також медики.

За попередніми данними постраждали водій трамваю та 7 пасажирів. Усі постраждалі отримують медичну допомогу та, за необхідності, будуть госпіталізовані.

Нагору