Не зволікайте: киян закликають передати показання лічильників гарячої води

ЖКГ 10:10, 21.08.2023
 Поділитися

Поділитися в

Зараз у столиці триває передача показань квартирних лічильників гарячої води, тож киян закликають вчасно зафіксувати їх, бо від цього залежить коректність нарахувань за спожиті послуги.

Як зазначають у «Київтеплоенерго», показання необхідно вносити вже зараз, не чекаючи на останні дні місяця.

Передати їх дистанційно можна наступними способами:   

• особистий кабінет на сайті Центру комунального сервісу;    

• особистий кабінет на сайті Київтеплоенерго;    

• мобільний додаток «Комуналка» (завантажити можна у App Store чи Google Play   

Читайте також: Киянам розповіли, що робити, якщо внесли некоректні показання газового лічильника

Також альтернативним способом передачі показань є:    

• телефон Call-центру: (044) 247-40-40;    

• безкоштовна телефонна лінія: 0 800 404 407 (з моб.);    

• додаткові стаціонарні телефонні номери сервісних центрів: (044) 354-86-26; (044) 354-81-12; (044) 354-81-25; (044)354-81-28; (044)354-86-41; (044)354-81-15; (044)354-86-21; (044)354-86-24; (044)354-86-29; (044)354-86-06;    

• скриньки для передачі показань за адресами сервісних центрів ЦКС;    

• передача показань при оплаті за послуги у банківських та фінансових установах.   

Нагадаємо, прийом показань розпочинається з 5-го числа та триває протягом місяця.

Нагору