На “Шулявській” почали капітальний ремонт підземного переходу

 Поділитися

Поділитися в

Поблизу входу на станцію метро “Шулявська” розпочався капітальний ремонт підземного переходу, повідомили у Телеграм-каналі Los Solomas.

Комунальники вже провели підготовчі роботи: вздовж усього переходу встановили тимчасову огорожу, демонтували плитку на стінах та знесли сходи, які вели до заводу “Більшовик”.

Наш Киев

Фото: Los Solomas
Наш Киев

Фото: Los Solomas
Наш Киев

Фото: Los Solomas

Раніше у КМДА зазначали, що ремонт транспортної розв’язки на перетині проспекту Берестейського та вулиці Вадима Гетьмана проводять у межах будівництва Шулявського шляхопроводу.

Зокрема, реконструкція передбачає заміну асфальтного покриття, влаштування на підлозі тактильної, попереджувальної та керамічної плитки, облаштування ліфтових підіймачів та накриття виходів із підземного переходу.

Завершити реконструкцію підземного переходу планують до кінця цього року.

Нагору