Київтеплоенерго замінило аварійну трубу по вулиці Тулузи

ЖКГ 17:00, 16.08.2023
 Поділитися

Поділитися в

Київтеплоенерго замінило пошкоджену ділянку магістральної тепломережі у Святошинському районі.

Київтеплоенерго продовжує підготовку до наступного опалювального сезону та ремонтує найбільш зношені ділянки тепломереж у всіх районах столиці.

Так, у Святошинському районі, на вулиці Тулузи, аварійники виконали складні роботи на магістральному трубопроводі. Саме після виявлення під час гідравлічних випробувань тут було виявлено чотирьох пошкоджень.

Нові труби, які проклали на заміну зношених.

Магістральні мережі великого діаметра — це основна ланка процесу теплопостачання. Від їх стану залежить стабільність послуг для цілих мікрорайонів.

«Щоб покращити якість теплопостачання для 127 будівель, серед яких 99 багатоповерхівок, 12 відомств, 14 навчальних та 2 лікувальних заклади, було замінено частину аварійної ділянки, збудовану 43 роки тому», — розповіли тепловики.

Спецтехніка на ділянці, де ремонтували тепломережу по вулиці Тулузи.

Мережі переклали між двома теплокамерами. Замість пошкодженої проклали нову сталеву трубу діаметром 700 мм з гідроізоляцією та утепленням. Відновлення гарячого водопостачання у мікрорайоні планується після завершення ремонтних робіт.

Зварювальні роботи на ремонті тепломережі по вулиці Тулузи.

У Київтеплоенерго нагадують, що гідравлічні випробування тепломереж на міцність та гідравлічну щільність — це обов’язкова умова підготовки теплового господарства до опалювального сезону в Україні згідно з Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду від 10.12.2008 № 620/378.

Нагору