Безпідставно виплатили 4,4 млн грн «бойових» – повідомлено про підозру двом офіцерам Нацгвардії

Війна, Кримінал 14:21, 15.08.2023
 Поділитися

Поділитися в

За процесуального керівництва Дарницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру у недбалому ставленні до військової служби в умовах воєнного стану двом підполковникам Нацгвардії України (ч. 4 ст. 425 КК України).

За даними слідства, підозрювані не перевірили наявність та точне місце перебування особового складу. Через це в двох військових частинах військовослужбовцям безпідставно нараховано та виплачено збільшену додаткову винагороду за нібито участь у бойових діях.

Внаслідок таких дій підозрюваних державному бюджету завдано 4,4 млн грн збитків.

В ході слідства відшкодовано 4,1 млн грн.

Досудове розслідування здійснюють слідчі ТУ ДБР, розташованого у м. Києві, за оперативного супроводу ДВКР СБУ.

Нагору