Важливий для Київської області міст готують до відкриття

 Поділитися

Поділитися в

У Чернігівській області зруйнований під час повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну та потужних атак на Київ міст через річку Сейм готують до відкриття. Про це повідомляють у Державному агентстві відновлення та розвитку інфраструктури України.

За даними відомства, міст через річку Сейм має вагоме значення для транспортного сполучення Київської, Чернігівської та Сумської областей. Поки відновлювали споруду і проїзду через Сейм не було, мешканці східних громад Чернігівщини змушені були робити велике коло через територію Сумщини.

Відновлювальні роботи на мосту через річку Сейм ведуть поблизу міста Батурин Чернігівської області. У серпні міст відкриють для проїзду транспорту.

Нагору