Велосипедист у Києві впав з шестиметрового обриву у воду

Общество 09:12, 11.08.2023
 Поділитися

Поділитися в

Рятувальники врятували чоловіка, коли він знаходився вже у воді.

О 18:36 при проведенні водолазно-тренувальних спусків водолаз ДСНС міста Києва помітив, що людина не впоралась з керуванням велосипеда та впала у воду з обриву 6 метрів.

Рятувальники підплили до постраждалого та оперативно підняли його на берег. Вони заспокоїли велосипедиста та надали йому домедичну допомогу.

А потім викликали швидку, яка забрала чоловіка до медустанови.

Нагору