Поліцейські батальйону ТОР продовжують виявляти осіб з, ймовірно, наркотичними речовинами + ФОТО
Кримінал 18:03, 8.08.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Днями, патрулюючи Дарницький район, інспектори звернули увагу на чоловіка, який сидів на землі та неадекватно поводився.
Охоронці порядку запитали, чи є у нього щось заборонене, громадянин зізнався, що має з собою два пакетики з наркотиками.
Інша подія трапилася вчора в Солом’янському районі. Там поліцейські зупинили підозрілого чоловіка.
Під час поверхневої перевірки патрульні виявили у громадянина згорток із білою кристалічною речовиною, ймовірно, наркотичної дії.
У всіх випадках інспектори затримали осіб та викликали на місце слідчих для вилучення заборонених речовин.
