Столичні школярі навчатимуться на місяць довше

Війна, Діти, Освіта 13:05, 1.08.2023
 Поділитися

Поділитися в

На місяць довший навчальний рік: з 1 вересня по 28 червня київські учні проведуть у школі.

Саме таке рішення прийняв Кабінет Міністрів.

Також премʼєр-міністр України Денис Шмигаль підкреслив, що найголовнішим завданням остається забезпечення безпеки у школах. На побудову якісних і комфортних укриттів було виділено 1,5 млрд гривень з бюджету.

А ось за рішення щодо початку навчального року повинні приймати місцеві воєнні адміністрації і заклади освіти у кожній окремій громаді, спираючись на безпекову ситуацію на місці.

Нагадаємо, минулого року на дистанційному навчанні залишилися близько 7% шкіл Києва. Але в цьому році Київська ОВА планує надати можливість очного навчання для всіх дітей.

Нагору