Не зволікайте: жителів Київщини просять передати показники лічильників електроенергії
ЖКГ 09:09, 31.07.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Жителів столичного регіону закликали вже починати передавати показники лічильників електроенергії.
Про це повідомляє ДТЕК «Київські електромережі».
«Покази, які будуть надані до 3 серпня, допоможуть сформувати рахунок лише за фактично спожиту електроенергію», – зазначили енергетики.
Читайте також: Щоб були коректні нарахування: киянам пояснили, що робити, якщо вчасно не передали показання лічильника
Найзручніше передавати дані за допомогою чат-боту в Telegram:
Нагадаємо, споживачам радять передавати показники лічильників електроенергії в останні два дні поточного місяця або в перші три дні наступного.