Київські патрульні разом з небайдужою громадянкою врятували котика + ФОТО

Поліція, Тварини 16:29, 24.07.2023
 Поділитися

Поділитися в

Днями на лінію 112 у Дарницькому районі надійшло повідомлення про жорстоке поводження з тваринами. Заявниця розповіла, що на балконі багатоповерхівки вже 2 тижні нявкає кіт.

Поліцейські Едуард Пєканов та Дмитро Лощилов прибули за адресою та з’ясували, що у квартирі, де перебував самотній пухнастик, останнім часом ніхто не проживає.

Охоронці порядку викликали на місце працівників служби порятунку тварин, які дістали чотирилапого з балкона.

Нагору