У Києві знову розмалювали погруддя радянських військових діячів: вимагають прибрати
Поділитися в
Копіювати посилання
У Печерському районі Києва невідомі знову розмалювали погруддя радянських військових діячів. Подія сталась у парку “Вічної слави”.
Про це повідомив кореспондент OBOZREVATEL. Чому ці об’єкти досі не декомунізовано, не відомо.
Так, у парку “Вічної слави” невідомі знову обмалювали погруддя встановлених тут радянських військових діячів. Зокрема, Сидора Ковпака та Олексія Федорова. Активісти залишили на постаментах “геть каца***па”, “ганьба” та інші. За словами журналіста видання, на двох погруддях надписи вже почали змивати.
Варто додати, що раніше у Печерському районі Києва невідомі облили фарбою та розписали словами “кат”, “окупант”, “чекіст” погруддя радянських партизанів у парку “Вічної слави”.




