Біля озера Вирлиця прибрали незаконну будівлю та облаштували на її місці клумбу + ФОТО
Благоустрій 11:02, 20.07.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
У Києві стало менше на одну незаконну споруду, і більше на одну клумбу.
Як повідомляє Дарницька РДА, районні комунальники завершили демонтаж незаконно збудованої споруди на вул. Ревуцького біля озера Вирлиця.
Тепер на цьому місці облаштувано чудову клумбу, на якій ростуть кущі і квітнуть яскраві й запашні квіти.
