У КМДА планують відкрити рух Подільсько-Воскресенським мостом у вересні

 Поділитися

Поділитися в

У КМДА планують відкрити рух Подільсько-Воскресенським мостом для громадського транспорту вже у вересні.

Про це сказав директор Департаменту транспорту та інфраструктури КМДА Руслан Кандибор в інтерв’ю LIGA.net.

“Зʼїзди на Труханів острів і на Русанівські сади уже побудовані. І сьогодні ми плануємо запустити там хоча б громадський транспорт, буквально за кілька місяців ми зможемо це зробити. Але ці зʼїзди працюватимуть у такому режимі — “не для всіх”. Це буде швидка, пожежна і низка маршрутів громадського транспорту, які сполучатимуть лівий берег з правим. Я думаю, у вересні ми вже маємо поїхати”, – сказав він.

Нагору